Hakkımızda

Firmamız Karadeniz Filtre ve Petrol Ürünleri 2008 yılından buyana yüksek kaliteli Hava, Polen, Yağ ve Yakıt filtreleri pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Firmamızın pazarlama markası olan Karadeniz Filtre adı altında Otomobil ve hafif ticari vasıtaların belli markalarında hizmet vermektedir. Her türlü araç grubuyla öne çıkan marka çeşidimiz her geçen gün artarak tüm araç gruplarına hitap etmeyi hedeflemektedir.

Bugünkü otomobillerin kalite standartlarına uygun ve OE kalitesinde ürünleri Karadeniz Filtre adı altında pazara sunmaktadır. Son derece deneyimli ve eğitimli personel yapımız Ürünlerimizin kalite standartlarını sürekli ve her zaman takip ederek süreklilik sağlar.
KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ Firmamızın her zaman yüksek kaliteli temel amacı olup her zaman yenilikçi ürünleri müşterilerine sunmayı hedeflemiştir.

Firmamızın başarısında en büyük payı kalitenin sürekliliği ve her zaman müşterilerimizin taleplerine her zaman duyarlı olunmasıdır. Lütfen bizleri değerli istek ve önerileriniz için bilgilendiriniz.

MİSYONUMUZ
- Sürekli Müşteri memnuniyeti,
- Kalite standartlarını her zaman daha yükseğe çıkarmak,
- Otomotiv Yedek Parça sektöründe öncü kuruluşlarından olmak.

VİZYONUMUZ
- Teknolojik araçlarla kaynakların etkin kullanımı
- Yüksek teknoloji ile Dünya markası olmak

FİRMA FAALİYET ALANLARI
- Binek Araç Grubu
- Hafif Ticari Araç Grubu

HİZMET VERİLEN FİLTRE GRUBU
- Hava Filtreleri
- Kabin Filtreleri
- Yakıt Filtreleri
- Yağ Filtreleri
- Madeni Yağ  Şirketimiz ile Anlaşmalı olan Firmaları tanımak istermisiniz ?

 Firmaları İncele...


  Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak istermisiniz?

Bize Ulaşın...